Doprava a platba

Pro hladké doručení zásilky přímo k Vašim dveřím si můžete vybrat ze 2 způsobů doručení. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat na zákaznické podpoře.

Možnosti doručení Doba dodání od zaplacení
Balík PPL 2 - 4 dny 119 Kč
Osobní vyzvednutí Následující den, nebo po domluvě Zdarma


*ceny jsou uvedené bez DPH

 

Osobní odběr

  • Objednávku je možné si osobně vyzvednout v naší kávarně a pražírně na adrese Libušská 319/126, Praha 4 - Písnice (OC Sapa). Otevírací doba je každý den od 09:00 - 18:00.

 

Možnosti platby zboží

  • Zdarma platební bránou GlobalPayment: Podporuje většina druhů kreditních karet. Navíc i platební metody Google Pay, elektronickou peněženku Masterpass a platební tlačítka ČS. Platba probíhá v reálném čase, většinou do pěti minut od zadání potřebných údajů. Jedná se o nejrychlejší způsob platby, umožňující následně nejrychlejší možné doručení Vaší objednávky.
  • Zdarma převodem: Můžete využít jakýkoliv způsob převodu peněz na náš účet 2639366002/5500. Při platbě vždy uvádějte jako variabilní symbol číslo objednávky. Zásilka bude expedována obratem po připsání platby na našem účtu.
  • Hotově/kartou při osobním převzetí zboží

 

Doporučení pro kupujícího

  • Při převzetí zásilky je kupujícímu, který je spotřebitelem, doporučeno překontrolovat stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice atd.) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. Neúplnou nebo poškozenou zásilku je doporučeno, bez zbytečného odkladu, telefonicky oznámit prodávajícímu na telefonu - a sepsat s dopravcem zápis o škodě a ten do 24 hodin zaslat e-mailem prodávajícímu.